Merchandising Extra

Merchandising extra

Jest to  akcja w której klient otrzymuje bardzo dobrze wyszkolony i doświadczony zespół Merchandiserów działających na wyłączność jednego koncernu. Pracownicy zatrudniani przez Sales Force mają jednak cele znacznie wykraczające poza układanie towaru na półce. Działania zatrudnionych osób to nawiązywanie i podtrzymywanie stałych, bardzo dobrych relacji w podległych placówkach, dbanie o bieżące uzupełnianie towaru jak również o zamówienia brakujących indeksów, monitorowanie działań i promocji organizowanych przez konkurencję. Można powiedzieć iż jest to  Doradca Handlowy, wykonujący zadania merchandisingowe w placówkach mu podległych

Jednocześnie mobilność naszej kadry sprzyja szybkiej reakcji na wszelkie pilne potrzeby, jesteśmy w stanie płynnie regulować czas pracy niezbędny  w danych placówkach, dzięki czemu klient nie płaci za nieefektywne godziny.

Wiele firm po wprowadzeniu do swoich struktur merchandiserów odnotowało znaczny wzrost sprzedaży w tych samych punktach, w których przedtem nikt nie wykonywał działań na półce.

Z myślą o tych wszystkich klientach dla których tak ważny jest wizerunek ich marki powstały Firmy Zewnętrzne, które dostosowują swoje usługi do struktur klienta, tak by jakość ekspozycji a także sprzedaż była na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki działaniom merchandisingowym naszych gotowych zespołów, marki obsługiwanych klientów wyróżniają się w sklepach na tle konkurencji, co powoduje że konsument wybiera częściej ich produkty.

Reasumując można powiedzieć, iż dzięki naszym strukturom będziecie Państwo mieli podgląd na wszystko co ważne a także zyskacie możliwość bardzo szybkiej reakcji na wszelkiego rodzaju sytuacje zapalne, staniemy się swoistego rodzaju pomostem między Waszą firmą a placówkami przez nas obsługiwanymi Jednocześnie oszczędzicie sporą część pieniędzy związanych z zatrudnianiem dodatkowych struktur czy też związanych z brakami towarowymi w punkcie sprzedaży.

Merchandiser i Handlowiec? Po co zatrudniać dwóch?  - Wprowadź sprawdzone rozwiązanie!!! 

MERCHANDISER EXTRA z agencjąSales - Force.

Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz jak możemy wdrożyć ten proces w Twojej firmie!!! Dowiedz się więcej o jego zaletach i oszczędnościach finansowych, które płyną z wprowadzenia tego rozwiązania.